Menu

Oh, my make up!

Cześć! Jesteś młodą dziewczyną, która się uczy? Jesteś osobą, która lubi dbać o siebie, swój wygląd i testować nowe rzeczy? Jesteś osobą, która nie lubi brać kota w worku? Super! W takim razie mamy wiele wspólnego. :-)

Najlepszy kosmetyk za 3zł! Must have 2018!

ohmymakeup

Witajcie.

Dziś chciałabym przedstawić Wam najlepszy kosmetyk, jaki istnieje! Każda z nas szuka tych cudownych, które sprawią, że wyglądamy jak milion dolarów. Jesteśmy w stanie zapłacić naprawdę dużo, jeśli ktoś nas zapewni, że zdziała on cuda. Zawsze sięgamy daleko, nie widzimy tego co mamy praktycznie pod nosem.

W czasach sylwetek z okładek czasopism, nieskazitelnych cer i śnieżnobiałych uśmiechów chcemy wyglądać jak najlepiej. Przechodząc do sedna. Co to za kosmetyk? Taki tani? Skąd go wzięłaś? Już odpowiadam. Kochana.. Ten kosmetyk to WODA.

Zdziwiona? 

Dlaczego nazywam wodę kosmetykiem? Bo jest to kosmetyk, który sprawia, że wyglądamy piękniej, jedyna różnica to taka, że działa od środka. 

Każdy z nas teoretycznie wie ile wody powinien wypijać. Ale dlaczego to takie ważne? 

*odpowiednie nawodnienie skóry poprawia jej jędrność, gładkość i ukrwienie;

*woda oczyszcza nasz organizm, pijąc jej odpowiednią ilość poprawiamy wygląd cery i zapobiegamy pojawianiu się nieprzyjaciół, w postaci wągrów i pryszczy; 

*źle nawodniona skóra jest sucha i szorstka, a także może piec;

*skóra, której brakuje nawilżenia jest bardziej podatna na czynniki zewnetrzne;

*picie odpowiedniej ilości wody pozwala walczyć z cellulitem.

 

Jak widzisz, zalet picia wody jest wiele, można pisać i pisać. Potrafisz wypić 2l Coca-Coli dziennie? Zamień ją na wodę! 

Obiecuje, że twoja skóra i organizm Ci za to podziękuje. Pamiętaj, że skóra potrzebuje nawilżenia z zewnątrz i z wewnątrz. 

Jest to szczególnie ważne teraz, kiedy nadchodzi lato i kolejne fale upałów. Ja też myślałam, że to niemożliwe... tyle wody? Kto to widział! Ale jakoś przekonałam się i teraz czuje się o wiele lepiej. Ty też będziesz, zaufaj mi. 

 

Mam nadzieję, że mój post przekona choć jedną osobę o tym, że picie wody jest bardzo ważne, jeśli tak, to będzie mój wielki sukces! 

Do następnego ☺

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [polishhybrid] *.toya.net.pl

    Osobiście bardzo lubię nowości kosmetyczne. Wiele razy szukałam nowości i to właśnie takich tańszych, bo uważam, że dobry kosmetyk też może kosztować mniejszą kwotę :)

© Oh, my make up!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci